Styl industrialny

Lofty czyli mieszkania dla wymagających

W nowoczesnym budownictwie w Polsce zmienia się naprawdę wiele i to w bardzo dynamicznym tempie – coraz popularniejsze są wpływy zachodnie, stawiające głównie na otwarte przestrzenie, w żaden sposób nie ograniczające możliwości czy poczucia wolności jego mieszkańca. Ma to wpływać bezpośrednio również na kreatywność oraz poszerzenie horyzontów. To wszystko sprawia, że również Polacy coraz chętniej wybierają do życia otwarte, loftowe przestrzenie, zamieniając je w wymarzone do mieszkania wnętrza.

Jakie możliwości dają lofty?

W zasadzie nieograniczone, ponieważ bez podziałów architektonicznych, jakie można znaleźć w tradycyjnych mieszkaniach, można zrobić dosłownie wszystko, a im odważniejszy projekt, tym cenniejszy. Doskonałym uzupełnieniem takich przestrzeni są odpowiednie dodatki i elementy wyposażenia, jak lampy loft wykonane z różnorodnych materiałów, odpowiadających charakterowi wnętrza.

Najpopularniejsze propozycje

Im ciekawiej jest zagospodarowana tego rodzaju przestrzeń mieszkalna, tym większe brawa i uznanie należą się właścicielowi – lampy loft to z kolei doskonała okazja do podkreślenia własnego charakteru i własnych poglądów na temat nowoczesnej architektury. Decydując się na mieszkanie w lofcie nie można cofać się przed odważnymi decyzjami i odważnymi dodatkami – właśnie w postaci na przykład lamp, stylizowanych na przykład… na zakręcone słoiki.

2 Komentarze do “Lofty czyli mieszkania dla wymagających

  1. Jak to nie? Wszystko zależy jedynie od samej aranżacji wnętrza, podział architektoniczny nie ma nic do tego.

  2. Ciekawy pomysł z takimi lampami, ale faktycznie, w tradycyjnym mieszkaniu takie mogą się nie sprawdzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *