Styl industrialny

Żarówki Edisona – tego nie możesz przegapić

W sklepach związanych z dekorowaniem i urządzeniem wnętrz nie brakuje dzisiaj rozwiązań bardzo odważnych oraz takich, jakie jeszcze jakiś czas temu w ogóle by nie znalazły zwolenników. Dzisiaj jednak nowoczesne podejście do kwestii architektury pozwala na stosowanie naprawdę różnorodnych rozwiązań. Takim są na przykład żarówki Edisona, które świetnie odnajdą się w różnych typach mieszkań.

Nowoczesne wnętrza, nowoczesne oświetlenie

Takie lampy, jak żarówki Edisona doskonale sprawdzają się w otwartych, loftowych przestrzeniach, w salonach o sporej powierzchni, dopełniając całości założonej koncepcji wystroju. Same żarówki są bardzo proste, jeśli chodzi o sam kształt, co jednak nie umniejsza ich elegancji i szykowi – są w stanie dodać uroku dosłownie każdemu wnętrzu, bez wyjątku. Świetnie sprawdzają się także w miejscach stylizowanych na przykład na rustykalne – swoją brutalnością czy rodzajem nieokrzesania doskonale komponują się z naturalnymi materiałami.

Nie tylko w mieszkaniach

Ten rodzaj oświetlenia stał się na tyle modny i powszechnie stosowany, że dzisiaj bez trudu można go odnaleźć nie tylko w prywatnych mieszkaniach, ale także w restauracjach czy w firmach, w biurach – wszędzie tam, gdzie ceniona jest oryginalność oraz wysmakowanie. Ich oryginalność wpisuje się w naprawdę różnorodne koncepcje, dzięki czemu wnętrze nabiera tego „czegoś”.

2 Komentarze do “Żarówki Edisona – tego nie możesz przegapić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *